LONDÝN
          jako na dlani

Adobe Flash Player required to view this file.

Londýn kulturně historický průvodce

Sdílej článek na Facebooku

londyn-kulturne-historicky-pruvodce Tento průvodce Londýnem, je primárně určen pro ty z vás, kteří nejedete do Londýna poprvé. Jedná se o knihu, která je určena cestovatelům, kteří již mají za sebou prohlídku, těch nejznámějších památek a míst, ale chtějí se o Londýně dozvědět něco víc. Výhoda tohoto průvodce je právě v informacích, které v klasickém průvodci určeném pro cestovatele, kteří jedou do Londýna poprvé, nenajdete.

Kniha vám na pěti stech stranách přináší přes třicet příběhů. Příběhy, které vám odkryjí historii Londýna spjatou s památkami a zajímavými místy. Chcete li se dozvědět něco víc o známých osobnostech Londýna, je tato kniha určena právě vám. Příběhy o Londýně, tak jak jsou v knize popsány, vám o tomto krásném městě řeknou daleko víc, nežli ten nejlepší průvodce.

Brožovaná kniha o velikosti 200mm x 130mm, šířce 28mm a váze 820g se vám pohodlně vejde i do příručního zavazadla. Pokud pojedete do Londýna autobusem, můžete při cestě načerpat z tohoto zajímavého průvodce nové poznatky a po příjezdu hned vyrazit na ta nejzajímavější místa v Londýně. Knihu vydává nakladatelství Academia a jejím autorem je Martin Kovář a kolektiv historiků z Filozofické fakulty univerzity Karlovy.

Pokud jde o praktickou stránku knížky, každý z jednatřiceti příběhů doplňují doporučení, jak se k nim co nejrychleji, nejpohodlněji a nejbezpečněji dostat, dále v přílohách seznam anglických a britských panovníků, ministerských předsedů, literatura k dějinám města a Anglie (Velké Británie), a rovněž jmenný i místní rejstřík a velké množství autorských fotografií.

Knihu můžete zakoupit za akční cenu 446 Kč, kniha je skladem a můžete jí tak mít za pár dnů doma.

Kulturně historický průvodce za 446 Kč. 


Sdílej článek na Facebooku

Průvodce Londýnem na DVD

Banner

Londýn letenky

Banner

Průvodce světem

Banner