LONDÝN
          jako na dlani

Adobe Flash Player required to view this file.

Průvodce Londýnem Baedeker

Sdílej článek na Facebooku

baedeker londýn Při cestě do Londýna by se vám mohl hodit cestovní průvodce. Tato kniha je komplexním cestovním průvodcem po Londýně. Na tři sta dva a dvaceti stranách, najdete kompletní informace o historii Londýna, zajímavosti, které byste při návštěvě měli vědět a informace o památkách které v Londýně najdete.

V této knize najdete přes dvě stovky doporučení a tipů na místa, která určitě nesmíte v Londýně minout. V průvodci naleznete dokonce 3D ilustrace, podrobný plán města a spoustu map. Památky jsou přehledně tříděné podle abecedy a velmi dobře se v průvodci hledá. Kniha je také doplněna o spoustu barevných fotografií z Londýna, které vám před cestou přiblíží místní atmosféru a příjemně vás před výletem naladí.

Průvodce Londýnem Baedeker se vám pohodlně vejde do batohu, nebo příruční tašky, jeho rozměry jsou 190mm X 125mm a váha je pouze 522g. Půl kilová kniha s tloušťkou 2 cm se vám vejde opravdu všude a můžete jí tak mít neustále při ruce. Knihu vydalo známé nakladatelství Marco Polo, tradiční nakladatel s velmi dobrými mapami a průvodci. Výhodou tohoto průvodce je i kvalitní omyvatelný přebal, nemusíte tak mít obavu, že by se kniha snadno umazala.

Cestovního průvodce Londýnem z nakladatelství Marco Polo si nyní můžete zakoupit za akční cenu 449 Kč. Průvodce je momentálně skladem a doma jej můžete mít doslova za pár dnů od objednání.

Průvodce Londýnem za 449 Kč. 


Sdílej článek na Facebooku

Průvodce Londýnem na DVD

Banner

Londýn letenky

Banner

Průvodce světem

Banner