LONDÝN
          jako na dlani

Adobe Flash Player required to view this file.

Nechcete čekat ve frontě u pokladny a chcete mít vstup zdarma? Potom si přečtěte o Londýnské turistické kartě London Pass a ušetřete v září dalších 6%

Chcete vědět víc?

Průvodce Londýnem

Banner

Hotely Londýn

Rezervujte Londýnské hotely se slevou až 50%

Banner

Máme pro Vás dobrou zprávu, pro naše návštěvníky jsme získali pěknou slevu na kartu London Pass platnou až do konce září. + nová sleva až 20% do 15.9.2016!

Chcete vědět víc?

Zajímavé odkazy

Sdílej článek na Facebooku

Zajímavé odkazy týkající se tématu Londýna

Vítejte na stránce odkazů webu Londýn jako na dlani. Na internetu čas od času najdeme zajímavou stránku, která se týká tématu cestování, Londýna nebo Anglie. Ty nejlepší stránky o kterých si myslíme, že by vás mohli zaujmout a že na nich najdete užitečnou informaci budeme přidávat právě na tuto stránku. Stránky jsou rozděleny do několika kategorií, podle tématu a to tak, aby v jejich seznamu byl nějaký systém. podle toho co vás zajímá, si budete moci vybrat. U každé stránky najdete krátký popisek, aby bylo hned jasné o čem daná stránka je a co na ní můžete očekávat. Přejít na stránku můžete kliknutím na odkaz, který je součástí názvu dané stránky. Pokud máte zajímavý tip na internetovou stránku s tématem cestování nebo samotného Londýna, napište nám a my jí rádi do seznamu přidáme. Posílejte nám ale jen stránky, které se týkají tématu cestování a jsou na nich užitečné informace. Pro odeslání návrhu stránky použijte kontaktní formulář.

Kategorie internetových stránek, které přinášejí zajímavé informce o Londýnu, Anglii, historie země, významné památky a důležité turistické rady a nápady.
  1.  Průvodce Anglií - Magazín o cestování e-Průvodce přináší řadu zajímavých informací a článků o Anglii, o jejích památkách a zajímavých místech Anglie.
Internetové stránky kde najdete spoustu zajímavých fografií z cest po světě, zejména obrázky z Londýnských památek, Anglie, ale také fotocestopis, atd.
  1.  Průvodce Londýnem na Orbionu - zde najdete fotografie a diskuzní fórum cestovatelů se spoustou zajímavých rad a informací přímo od lidí, kteří v Londýně byli.
Internetové obchody a služby, které se vám při cestování nejen do Londýna budou hodit, najdete zde například Jazykové školy, kurzy, prodejce průvodců, map a další užitečné informce.
  1.  1
Informační stránky o městech, památkách, historických turistických cílech, dobrých tipech na zajímavý výlet a to po celém světě.
  1.  Civitella Del Tronto - Informační stránka o historickém městě Civitella Del Tronto a nádherné pevnosti Civitella, která je perlou Italského regionu Abruzzo.
  2.  Bochum - informační stránka Německého města Bochum, najdete zde informace o historii města, o hornictví, o fotbalu, zoologické zahradě, místní univerzitě a další souhrnné informace.
  3.  Dijon - Francouzské město Dijon s bohatou historií, které většina lidí zná hlavně díky Francouzské Dijonské hořčici, nicméně město je také známo jako místo, kde se sjíždějí vinaři z celého světa.
  4.  Karlovac - Chorvatské město Karlovac so každý musí pamatovat díky slavnému Chorvatskému pivu Karlovačko, právě v tomto městě je totiž tento Chorvatský nejslavnější pivovar. zajímavostí města se stala také jedna slavná sportovní akce, kterou je Karlovac Open, což je mezinárodní soutěž v Taekwondu.
  5.  Minnesota - Americké město Minnesota, 32 stát USA a slavné hokejové město. Minnesota je ráj nákupů, ve slavném odchodě Mall of America v Minnesotě najdete neuvěřitelných 500 obchodů.
Internetové blogy a magazíny, které se zabývají tématem cestování, historií památek a zajímavými tipy na dovolenou či rodinný výlet.
  1.  1

 

 

 


 

Sdílej článek na Facebooku

Průvodce Londýnem na DVD

Banner

Londýn letenky

Banner

Průvodce světem

Banner